Zámecký pivovar ZbraslaviceTechnologieDistribuceVarna

Zámecký pivovar Zbraslavice

Zámecký pivovar Zbraslavice navazuje na tradici pivovarnictví ve Zbraslavicích, jehož kořeny se datují až do 16. stol.

Více

Technologie

Náš pivovar vybavila technologií firma J. Hradecký, spol. s r.o. Zdejší varna je dvounádobová – složena z rmutomladinové pánve a scezovací kádě. Zvolená konfigurace umožňuje vařit pivo v Čechách původním, dekokčním způsobem. Máme zde čtyři ležácké a jeden výčepní tank, užitný objem tanku je cca 3 000l, maximální objem 3 650l.

Více

Distribuce

Naše pivo si lze koupit v sudech KEG v objemu 50l, 30l a 15l nebo PET lahvích v objemu 1l a 1,5l.

Více

Varna

Zdejší varna je dvounádobová – složena z rmutomladinové pánve a scezovací kádě. Zvolená konfigurace umožňuje vařit pivo v Čechách původním, dekokčním způsobem. Rmutomladinová pánev je vytápěna elektricky. Objem vyrážené mladiny je 16,5hl.

Více

NOVINKY A AKCE

uhl.j.

 Tuto sobotu 23.6.2018 budeme mít stánek na slavnostech v Uhlířských Janovicích, na čepu bude Markold – výčepní světlé a Hubert – světlý ležák

!!! Pozor, prodejny Jatka Janovice v Čáslavi a Přelouči jsou zavřené a už tady tedy nelze zakoupit naše pivo v PET.
(Čáslav – Nám. Jana Žižky z Trocnova 2/2; Přelouč – Pražská 562).

 

 

Spolupracujeme s WELLNESS Hotel Mědínek, kde mohou zákazníci využít širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness, ve kterém jsou jim nabídnuty dvě privátní wellness zóny.
Dvě privátní zóny nabízí skvělou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci. Součástí první hlavní wellness zóny je i infrasauna a privátní vířivý bazén s možností rozjímání pro dvě až pět osob.
Další druhá wellness zóna nabízí hostům příjemnou zážitkovou koupel v nerezové Balneo terapeutické vaně s chromoterapií. Zákazníci mají na vybranou mezi pivní nebo bylinnou lázeňskou koupelí. V nabídce je i pivo ze Zámeckého pivovaru Zbraslavice. http://www.saunatopclub.cz/

 

Je možno si od nás vypůjčit výčepní techniku:

buď párty pípu ruční pumpu,

nebo výčepní zařízení LINDR PYGMY 25/K s vestavěným vzduchovým kompresorem.

párty pípapygmy

 

 

 

 

Zámecký pivovar Zbraslavice se na mezinárodním pivním festivalu Zlatá pivní pečeť (The Gold Brewer’s Seal 2016) umístil v kategorii Světlý ležák premium z minipivovaru se světlým ležákem Hubertem na 3. místě a získal bronzovou pivní pečeť v této kategorii. Je též třeba zmínit, že se Zámecký pivovar Zbraslavice umístil v soutěži o hlavní cenu celého festivalu se světlým ležákem Hubertem na krásném 4. místě.

bronz.p.pečeť

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.